www.ecadox.lt

Plačiau

Spauda ant drobės - dar viena CADOX siūloma paslauga, kaip interjero puošmena ar netikėta dovana svarbiam asmeniui, reprodukcijų gamyba ar nauja, įdomesnė fotografų ir meninkų galerijų pateikimo galimybė. Galime pasiūlyti spaudą ant  audinių, panašių į šilką ar medvilnę. Taip pat labai įdomių efektų galite išgauti iš spaudos ant perforuotos plėvelės, kur vaizda galima reguliuoti keičiant apšvietimą ,bei ivairiausių metalizuotų matinių ir veidrodinių plėvelių arba grafikos ant stiklo iš šerkšną įmituojančios plėvelės. Spaudai naudojame apie keliasdešimt skirtingų medžiagų, todėl dažnai galime pasiūlyti įdomesnių sprendimų.

Popieriniai plakatai. CADOX siūlo Jums keleto rūšių popierių: atsparų drėgmei,metalizuotą,sintetinį bei natūralų ypatingai aukštos kokybės ir pigesnį. Spaudos kokybė leidžia spausdinti plakatus, į kuriuos bus žiūrima iš minimalaus 15cm. atstumo.

Klijuojamai ant transporto priemonių grafikai dažnai keliami specialūs reikalavimai. Spaudiniai, skirti klijuoti prie transporto priemonių, turi būti atsparūs ne tik saulės spinduliams, drėgmei, bet ir mechaniniam poveikiui. Be to, gali būti, jog bus klijuojama ant išgaubtų ar kitaip nelygių paviršių. Galime pasiūlyti ne tik keleto kokybės ir ilgaamžiškumo kategorijų įprastą baltą, bet ir spalvą iškraipančia chameleon ar šviesą atspindinčią plėvelę, veikiančią panašiai, kaip kelių ženklai: dienos metu tokie spaudiniai niekuo nesiskiria nuo paprastų, o tamsiu paros metu, juos apšvietus, jie tampa puikiai matomi. Naudojant kartu šviesą atspindinčias ir įprastas medžiagas, galima pasiekti, kad šviesiu paros metu būtų matomas vienoks užrašas, o tamsiu kitas.

Puošiant grafika automobilių stiklus, galima naudoti tas pačias medžiagas, kaip ir naudojamas kitoms kėbulo dalims, tačiau langai taps nepermatomi. Galime pasiūlyti kitą sprendimą: naudoti perforuotą plėvelę, tada vaizdas bus matomas iš išorės, o esantys automobilio viduje matys per vos patamsintą įprastą stiklą. 

Languose ir vitrinose galima eksponuoti plakatus, kurie atspausdinti ant tento ar popieriaus ir pritvirtinti už stiklo. Tačiau galima spausdinti ant medžiagų, kurios klijuojamos tiesiog ant stiklo.
Viena šių medžiagų yra specialiai langų grafikai skirta perforuota plėvelė. Spaudinys klijuojamas ant stiklo iš lauko pusės, dienos metu praeiviai mato ryškų vaizdą, vakare, kai patalpos viduje įjungiamos šviesos, vaizdas iš lauko tampa permatomas, tarsi jo nebūtų. Iš vidaus vaizdas permatomas ir dieną, ir vakare.

Lipnūs plakatai. Dažnai būna patogu turėti plakatą, kurio pagrindas yra lipnus, kurį galima priklijuoti ant sienos, stiklo, durų ar kito paviršiaus. Galime pasiūlyti blizgias ir matines įvairaus ilgaamžiškumo bei spaudos kokybės medžiagas, skirtas naudoti tik patalpų viduje ar tinkamas lauko sąlygomis. Kai kuriais atvejais plakatus siūlome dengti apsaugine plėvele. Maksimalus spaudos plotis - iki 134 cm, ilgis neribojamas. Didesnis plakatas gali būti spausdinamas ant keleto lipnios medžiagos juostų, kurios sujungiamos klijavimo ant paviršiaus metu. Plakatų klijų sluoksnis gali būti labai tvirtas arba toks, koks leidžia priklijuotą plakatą po kurio laiko nuplėšti, nepažeidžiant pagrindo, ant kurio jis buvo priklijuotas.  ATGAL

 
 
  verslo dovanos
 
lipdukai      
 
3D
lipdukai
 
 
  plačiaformatė spauda
 
foto freejet
spauda